psycholog 535 726 430
stomatolog 34 390 66 69
514 221 080
Menu
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 8
W tym miesiącu: 3691
Wszystkich: 330498
Newsletter

 

Tomograf CS 8100 SC 3D

Tomograf cyfrowy CS 8100 SC 3D to aparat otwierający ogromne możliwości
rozwoju. System wszechstronny w każdym zakresie. Od dwuwymiarowych obrazów pantomograficznych i cefalometrycznych, poprzez obrazowanie 3D, skończywszy na zaawansowanych programach i analizach.
Kodak CS 2100

Zaawansowany wewnątrzustny aparat rentgenowski zapewnia łatwe i precyzyjne pozycjonowanie oraz wysoką jakość i rozdzielczość obrazowania. Stosowany w diagnostyce oraz kontroli leczenia endodontycznego oraz chirurgicznego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SmartOPTIC

jest mikroskopem zaliczającym się do produktów wyższej klasy. Jego parametry optyczne odpowiadają wysokim normom światowym. Zastosowane w mikroskopie SmartOPTIC rozwiązania optyczne i mechaniczne sprawiają, iż praca podczas leczenia kanałowego, protetycznego czy chirurgicznego staję się znacznie skuteczniejsza, a wielokrotnie była by wręcz niemożliwa bez tego urządzenia.

 

 

 

 

 

 

 


Silnik endodontyczny Sybron Endo
Nowatorski silnik endodontyczny posiadający zaawansowany techonologicznie system – ruch rotacyjny lub w miarę potrzeb ruch recyprokalny. Ekstremalna kontrola pracy - pilnik nie zaklinowuje się i nie wkręca w ściany kanału, co zapewnia mniej opiłków, zmniejszenie bólu pozabiegowego oraz  szybszy powrót do zdrowia;
BeeFill 2w1
Kompletny zestaw do termoplastycznego wypełniania kanałów gutaperką. Higieniczne, trwałe i szczelne wypełnianie kanałów korzeniowych


Vector Paro

Terapię Vectorową stosujemy jako alternatywę bądź uzupełnienie dla przyrządów ręcznych w przypadkach zapalenia przyzębia. Największą zaletą jest podawanie w trakcie zabiegu hydroksyapatytu, który zapewnia bioaktywność i redukcje nadwrażliwości – impregnuje ujścia kanalików zębinowych i całą powierzchnię korzenia, czyni ząb bardziej odpornym na procesy demineralizacji.

 

 

 

 

 

Laser SMARTm

Urządzenie o bardzo szerokim spektrum zastosowania zaczynając od biostymulacji w tym leczeniu bólu pozabiegowego,  podrażnień, nadwrażliwości szyjek, aft, eliminacje bakterii w kieszonkach dziąsłowych i innych stanów zapalnych ostrych i przewlekłych dotyczących jamy ustnej i twarzy.
Oraz leczenie chirurgiczne tj. nacinanie oraz koagulacja tkanek miękkich, kształtowanie linii dziąsła, opracowywanie pola protetycznego,  podcinanie wędzidełka języka i wargi górnej/dolnej, wycinanie nadziąślaków, brodawek i włókniaków.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 KALINOX™ sedacja wziewna

 Sedacja wziewna to bezpieczna metoda walki z lękiem i stresem podczas zabiegów stomatologicznych. Dzięki zastosowaniu właściwej metody pacjenci odczuwają uspokojenie i odprężenie, przy jednoczesnym zachowaniu świadomości.
Uspokojenie wziewne (sedacja wziewna), to podanie pacjentowi mieszaniny gazów medycznych za pomocą  specjalnych maseczek o różnych rozmiarach dostosowanych do wieku i wielkości twarzy pacjenta. Pacjent pozostaje odprężony nie stresuje się i uspakaja, pozostając świadomym podczas całego zabiegu. Ze względu na
właściwości znieczulające może być też stosowana podczas zabiegów o łagodnym lub umiarkowanym nasileniu bólu. Efekty działania ustępują po upływie około 5 minut od zaprzestania wdychania mieszaniny.
Po kolejnych 30 minutach pacjent może prowadzić samochód.

 

 

 

GALERIA
AKTUALNOŚCI- PROMOCJE
KONTAKT

CSE Promed Bociąga

ul. Śniadeckich 8
42-217 Częstochowa
tel. 34 390 66 69
fax. 34 390 66 68
email: promedcse@onet.pl

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI:

PROMED 2016 - Wszelkie prawa zastrzeżone Strony internetowe Trustnet
Kontakt

Promed Częstochowa
Ul. Śniadeckich 8
42-217 Częstochowa
tel. 34 390 66 69
fax. 34 390 66 68
kom. 514 221 080
e-mail: promedcse@onet.pl

NIP: 5732811870
REGON: 241727936

Zapisy on-line
Captcha